Víno EDC Esprit de Corps Rouge

SOMELIER DOPORUČUJE: Více intenzivní granátová červená barva s rustikálními odlesky je příslibem krásného vína z oblasti Provence.

Vice informaci

Kód zboží: EDC001
Stav: Nový produkt

199,00 Kč

164,46 Kč bez DPH
352 položek
Skladem

- +

Porovnat

 
Základní informace

Víno EDC Esprit de Corps - kvalitní červené víno z oblasti Provence ; vyrobeno v Centru invalidů Cizinecké legie, Poyloubier; lahvováno u výrobce

Esprit de Corps 2O11 – Somelier doporučuje / SOMELIER SELECTION    • Více intenzivní granátová červená barva s rustikálními odlesky je příslibem krásného vína.

    • Středně intenzivní aromatické tóny po červeném lesním ovoci, sušených švestkách s jemným dotekem pergamonu, tabáku a vzácných dřev.

    • Plnější chuť s příjemnou hřejivostí s krásnými tóny odrůdy Syrah, která zřejmě v cuveé dominuje. Plnější a drsnější tříslovina formuje tělo vína. Přítomny jsou i nevtíravé animální tóny selského venkova.

    • Víno k steaku i ke krbu. Plnější chuť bude báječně doplňovat kvalitní vyzrálé hovězí maso připravené medium rare s jemnou omáčkou se zeleného pepře. Výborně se bude hodit k jehněčímu i zvěřině zejména pro svou kořenitou chuť. Nemusíme se bát i delší archivace 3-5 let.VínoEsprit de Corps 2O11
VýrobceLégion Etrangere
KategorieČervené suché víno
Odrůda vínaSyrah, Grenache, Cabernet-Sauvignon, Mourverde
Obsah alkoholu13,5 %
Teplota podávání16 – 18 °C
Objem0,75 l


V internetovém obchodě LEGIONARSKEVINO.cz platí zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.

 
Parametry produktu
KategorieEDC Esprit de Corps Rouge - Červené legionářské víno
Barevné provedeníČervené víno
Země původuFrancie, oblast Provence

Napsat recenzi

Víno EDC Esprit de Corps Rouge

SOMELIER DOPORUČUJE: Více intenzivní granátová červená barva s rustikálními odlesky je příslibem krásného vína z oblasti Provence.

Napsat recenzi

 
Comments(0)

No customer reviews for the moment.

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Srovnat 0